2016 Bayan Gece Elbiseleri Modelleri

Paylaş
 

Her bayan şık olmak ister. Özel bir davette, iş yemeğinde, sevgili veya eşle çıkacağı yemekte. 2016 bayan gece elbiseleri modelleri her zaman göz alıcı olmak bayanların içinde vardır. Bu nedenle bayanlar birbiriyle şıklık yarışına girerler. Bazı bayanlar en başından vücudunu tanımadığı için kaybeder. İşte gece elbisesini seçmedeki en önemli nokta vücudunu tanımaktır. Zayıf bayanlar, kilolu bayanlar, uzun boylu, kısa boylu bayanlar bu bayanlar aynı model elbiseleri aynı şekilde taşıyamazlar. Bayanlar vücut hatlarını bilmeli ki ona göre elbise almalıdır.

  • Zayıf bayanlar için gece elbiseleri: Elbiseleri en iyi taşıyan kişiler zayıf bayanlardır. Zayıf ama kısa boylu olmayan bayanlardır özellikle de. Zayıf bayanların tercih edeceği gece elbisesi modellerinde straplez, yerlere sürülecek kadar uzun, düz renk modeller tercihleri arasında olmalıdır. Bunun yanı sıra ince askılı, bacak boylarını kesmeyecek kadar yırtmacı olan modelleri de tercih edebilirler.
  • Kilolu bayanlar için gece elbiseleri: Bu bayanların kusurları çok az bir şekilde kapatılabilir. İlk öncelikle dar modellerden uzak durmalılar. Kolları da kiloluysa kalın askılı modelleri tercih edebilirler. Elbisenin etekleri çan şeklinde inmeli. Bu modeller onların kusurlarını az da olsa kapatabilir.
  • Uzun boylu bayanlar için gece elbiseleri: Bu bayanlar için modelimiz tabi ki balık modeli. Bu model onları gecenin en şık bayanı yapabilir.
  • Kısa boylu bayanlar için gece elbiseleri: Bu bayanlar uzun elbiselerden uzak durmalılar. Uzun elbiseler onları daha kısa gösterecektir. Zayıflarsa eğer diz üstünde, askılı veya straplez model elbiseleri tercih etmemeliler. Kiloluysalar diz de yada diz altında olan modelleri tercih etmeliler.

Sizlere özel seçtiğimiz gece elbiseleri resimlerini aşağıdaki galeriden görebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2016 Bayan Badi Modelleri başlıklı makalemizde 2016 bayan badi, 2016 bayan badi modelleri ve badi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 2 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 1930 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak