2016 Estetik

Paylaş
 

2016 Estetik Trendleri

Yıllar da geçse, güzellik trendleri ve güzellik ile ilgili beklentiler hiçbir zaman değişmiyor. Bunu zamanlamalar ile, deneyimler ile rahatlıkla görebiliyoruz. Çünkü her anlamda güzellik çağlar boyu değişmeyen bir olgu ve hemen hemen her insanın arzuladığı bir kavram haline gelmiş durumda. Tabi sadece bu kadar da sınırlı değil. Bunlara ek olsa da, çeşitli moda akımları ve fikirleri gibi, yıldan yıla değişen, hatta sık sık ön plana çıkan estetik güzellik uygulamaları bulunuyor çeşitli şekillerde. Hatta şöyle anlatalım. Ortalama olarak 3 yıldır favori estetik uygulamaları arasına giren Örümcek Ağı Estetiği, bu sene de, yine ipi göğüsleyecek gibi gözüküyor ama bakalım sonuç ne olacak.

Düşüncelerimiz bu şekilde belirir iken, konu ile ilgili bir uzman görüşünü de eksik etmeyelim istedik. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olan Op. Dr. Bülent Cihantimur, estetik konusunda düşüncelerde bulundu ve açıklamalar yaptı. Genellikle ameliyatsız estetik uygulamalarını geleceğin kozmetik cerrahisi olarak adlandıracağını söyleyerek, hastaya özellikle iyileşme sürecinde birçok fayda sağlandığını belirtti. Bu fayda, haliyle bireyler için de önem arz edecek türden. Çünkü neştersiz işlemlerin, 2016 yılının estetik trendleri olacağını düşünüyorlar ve bu düşünce oldukça yerinde bir düşünce. Cihantimur’un yaptığı konuşmayı sizlere aynen aktaralım hatta; “Artık eskisi gibi uzun iyileşme süreçleriyle sosyal hayattan koparan, hastayı eve kapatan ve bu şekilde psikolojisini bozan estetik uygulamalar tercih edilmiyor. Aslında bu trend Örümcek Ağı Estetiği ile başladı. Öğle arasında bu işlemi yapan pek çok çalışan, iş hayatının içinde bulunan hastamız oldu. Kolajen yapıyı aktive eden bir uygulama olduğu için, günden güne sıkılaşan ciltleriyle, 6 ay içerisinde Örümcek Ağı estetiğinden son derece büyük fayda gördüler” Gibi sözler söyleyerek, estetiğin geleceğin teknolojisinden de nemalanacağını dile getiriyor. 2016 estetik trendleri ile ilgili durumlar şimdilik bu şekilde değerli arkadaşlar.

estetik1

estetik2

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Sabahları Güne Enerjik Başlayın başlıklı makalemizde c vitamini, c vitamini deposu ve limonlu su hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazı için henüz oy verilmedi. Yıldızlara tıklayarak oy kullanabilirsiniz.)
Loading...
Bu yazı 18622 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak