2016 Nişanlık Modelleri

Paylaş
 

Gelinlerin düğünden önce yaşadıkları telaşlardan biri de nişan telaşıdır. Nişan kıyafeti de en az gelinlik kadar önemlidir. Gelin adayları mümkün olduğunca tek renk ama her renk olabilen bu nişanlıklardan en şık olanı seçmeye özen göstermektedirler. 2016 nişanlık modelleri gelin adaylarının kendilerini şık, zarif ve rahat edebilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Renk yelpazesi oldukça geniş olan nişanlık modelleri gelin adaylarının nişanda da kendilerini gelin gibi hissetmelerini sağlamaktadır. Pembe, mavi, mor, yeşil, kırmızı, sarı, turuncu hatta siyah bile olabilen nişanlıklar genellikle tek renk tasarlanmakla birlikte birkaç rengin bir araya getirilmesiyle de tasarlanabilir.

Fiyonklu 2016 nişanlık modelleri:

Gelin adaylarının gelinlik seçimi kadar önemsedikleri kıyafet olan nişanlıklar her yıl farklı tasarımlarla gelin adaylarının beğenisine sunulmaktadır. Fiyonklu 2016 nişanlık modelleri de bu yılın trendleri arasındadır. Her renk tasarlanabilen nişanlıkların bu yıl ki trendi fiyonklu modeller oldu. Bel kısmına yerleştirilen fiyonklar gelinleri hem şık hem de daha şirin göstermektedir. Düğünden önce giyeceği nişanlığın gelinlikten farklı olmasını isteyen gelin adayları tarafından tercih edilmektedir.

Balık kesim 2016 nişanlık modelleri:

      Nişanlıklar gelin adayları için gelinlik kadar önemlidir. Kabarık olan modeller beğeni alsa da küçük bir alanda yapılan nişanlarda kabarık nişanlıklar kullanışlı olmayabiliyor. Böyle zamanlarda gelin adayları çok daha kullanışlı olan Balık kesim 2016 nişanlık modellerini tercih ediyorlar. Balık kesim modeller kullanışlı olmanın yanı sıra gelinlerin zarif ve şık görünmelerini de sağlamaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 2448 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Bunlar da ilginizi çekebilir