2016 Siyah Abiye Elbise Modelleri

Paylaş
 

Gece kıyafetlerinin vazgeçilmez tek kıyafeti abiyeler her daim bayanların gözdesi olmaktadır. Siyahın asaletinin 2016 siyah abiye elbise modelleri, abiyeler ile buluşması çok şık tasarımların oluşmasını sağlamaktadır. Her bedenden bayanı oldukça ince gösteren siyah abiye elbise modelleri en şık modelleriyle zarif görünümler oluşturmaktadır. Siyah abiye elbiselerin her modeli çok güzel gözükmekte ve şık olmayı sağlamaktadır.
En sevdiğiniz arkadaşların, akrabaların ve dostların düğününde beyaz gelinliğin yanına damatlıktan sonra yakışabilecek başlıca kıyafetin başında siyah abiye elbise modelleri gelmektedir. Siyahın ve beyazın müthiş uyumunu yakalamak için en güzel günde yani düğün gününde bir siyah elbise modeli seçmek yeterli olacaktır. Siyah abiyeler bayanlara çok zarif bir hava katacak ve gelinin yanında iyi uyumun oluşmasını sağlayacaktır. Son dönemlerde siyah danteller ile kaplanan siyah abiye modelleri, bedeni çok güzel gösteriyor ve kusurların gizlenmesini sağlıyor. Dantelli siyah abiyelerin uzun kollu seçenekleri tüm bedeni güzelce sarmalıyor ve siyah rengi bayanları bir o kadar çekici göstermeye yetiyor. Siyah abiyenin modellerinin simli ve pullu versiyonları da abiye modelini en güzel hali ile gözler önüne sermeye yetiyor. Siyah abiye modellerinin en sade modelleri; çeşitli aksesuarlar ve iyi bir ayakkabı-çanta seçimi ile çok şık hale getirilebilir. Siyah abiye modelleri şık bir makyajla tamamlanarak çok şık bir kombin oluşturmak çok kolay hale gelecektir. Siyah abiye modelleri ile özel günlerde şıklığı yakalamak çok kolay olacaktır. Siyah abiyeler her zaman sade şıklığın anahtarıdır.

Bir önceki yazımız olan 2016 Bayan Gece Elbiseleri Modelleri başlıklı makalemizde 2016 bayan gece elbiseleri modelleri, 2016 gece elbise modelleri ve gece elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 2312 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak