2016 Stiletto Ayakkabı Modelleri

Paylaş
 

Kadınların hiç şüphesiz ki almayı en çok sevdikleri aksesuarların başında ayakkabılar gelir. Özellikle topuklu ayakkabı denilince kadınlar almak konusunda çok cüretkar davranırlar. 1950’ler de ortaya çıkan bir topuklu ayakkabı modeli olan stiletto günümüzde stil yarışmalarıyla da kadınların en çok dikkatini çeken ayakkabıların ilk sırasında yer almışlardır. Birçok moda kataloğu 2016 stiletto ayakkabı modelleri ile ilgili yazılar yazmıştır.

Bilek modeller

                Hem günlük yaşamda hem de özel günlerde kullanılabilecek stiletto ayakkabılar kadınların vücutlarının daha düzgün durmasına yardım etmektedir. 10-12 santim topuk üzerinde yürüyen bayanlar ayakları ağrısa da stilettonun vücutlarında ki etkisinden vazgeçememektedirler. Bilek pantolonlar ve kısa elbiseler ile kolayca kullanılabilecek bilek stiletto modelleri ile sizde bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlayabilirsiniz. Bilekler için aksesuarlar ip, deri, süet veya zincir olabilir. Bilek aparatı değiştikçe ayakkabının tarzı da değişecektir ve sizin stiletto ayakkabı kullanım alanınız artacaktır.

Süet modeller

                Her ayakkabı modelinde en çok tercih edilen deri süet olmaktadır. Mat yapısı sayesinde hem ayakkabı daha asil durmakta hem de ayaklarınız daha hoş göstermektedir. Birçok farklı elbise ile birçok farklı yerde kolayca kullanılabilecek olan süet stiletto modelleri 2016 modasında kendinden çokça söz ettirmektedir. Gelinlerinde gelinlik için tercih ettikleri modeller arasında yer alan stiletto ayakkabılar hayatın her alanında bu yıl bayanların gözdesi olacak gibi duruyor.

Bir önceki yazımız olan Kadınların Yeni Trend Çizmeleri 2016 başlıklı makalemizde 2016 ayakkabi modelleri, 2016 bot modelleri ve 2016 bot modelleri bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 2218 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak