2016 Yeni Moda Tel Tokalı Saç Stilleri

Paylaş
 

Sizlerde umuyorum ki çocukluğunuzda benim kadar tel tokalar ile oynamışlığınız vardır. Birazdan sizlere bahsedeceğimiz moda akımı o yıllarda olmuş olsaydı muhtemelen çok fazla sayı da tel tokası taşıyabilirdim. Şimdi eskilerden biraz daha uzak kalarak, moda akımını oluşturan ve moda rüzgârlarını estiren bu basit aksesuar ile Yeni moda tel tokalı saç stilleri nasılmış gelin birlikte göz atalım.

  • Tek yandan toparlanan saçlar

Kullanımı gayet basit olan bu aksesuarlar ile saçlarınızı tek taraftan sabitleyerek, şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tarz ve stilinize göre tel tokları belirli bir düzene göre kullanabilir ya da dağınık olarak bu tel tokaları saçlarınızı sabitlemekte kullanabilirsiniz. Yeni moda akımı olarak saçları tel toka ile yandan toplamak, orta uzunlukta saç kesimlerinde gayet yaygın olarak tercih ediliyor.

  • Arkadan toplanan saçlar

Genel olarak küt, bob saç kesimlerinde, biraz daha düzenli olmak isteyenler, saçlarını arkadan tel tokalar ile toplayarak, düzenli bir saç stiline sahip olabilirler. Davetlerde ve partilerde Yeni moda tel tokalı saç stilleri bu şekilde kullanıldığında oldukça şık bir görünüm kazanabilmek mümkündür.

  • Zikzak düzen

Kate Mara’nın kullandığı bir stil olan tel tokaları zikzak şeklinde ensenizde düzenleyebilirsiniz. Ensenizde boylu boyuna uzanan bu tek tokalar, zikzak olarak siyah renkte kullanıldığında muhteşem görünüyor öyle değil mi? Bu konuda görsellerden bilgi alarak, daha kolay bir işlem uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kalın Telli Saçlar İçin Örgü Modelleri başlıklı makalemizde kalın telli saçlar için örgü modelleri ve saçlar için örgü modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazı için henüz oy verilmedi. Yıldızlara tıklayarak oy kullanabilirsiniz.)
Loading...
Bu yazı 6039 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak