2016 Yeni Takı Modelleri

Paylaş
 

Takılar günümüzde hem bayanlar için hem de erkeklerin kombin yapar iken kullandıkları tamamlayıcı nitelikteki aksesuar olmaktadır. Bu neden ile yaşı küçük olsun ya da olgun olsun herkes tarafından takılar takılmaktadır. Son moda yeni takı modelleri genel olarak incelerek isek ilk olarak yüzükleri ele alalım.

Yeni takı modelleri için öncelikle küçük yüzükler bakalım. Bütün parmakları takılan bu yüzük modelleri çok şık ve tatlı duran yüzük modeli olmaktadır. Bu yüzük modellerine verilen isim eklem yüzükleri olmaktadır. Eklem yüzükleri 2015 ve 2016 yıllarında en çok beğenilen takı modeli olmaktadır. Bir diğeri yeni takı modelleri ise tabi ki bu yaz damga gibi vuran hem yüzük hem de bileziklerin birleşimi ile kullanılan takı modeli olmaktadır. Çok zarif ve çok ince yapıdaki bu takı modelleri çok şık olmaktadır. Her bayanın takı koleksiyonu içeriye giren bu takı modeli birçok modeli ile bizlere şık bir şekilde sunmaktadır. 2016 Yeni takı modelleri örneklerine vereceğimiz örnekler tabi ki bunlar ile sınırlı değildir. Bu modellerin dışında 3 boyutlu şekilde tasarlanan kolye, bileklik, küpe ya da bilezik modelleri çok şık duran modeller arasında yer olmaktadır. Özellikle sevilen bir hayvanın figürü ya da sevilen bir kişinin isminin yazılı olduğu takı modeli çok şık durmaktadır. Sizler için bazı takı modeli örneklerinde şeyim yaptık. Diler iseniz bunları inceleyerek yeni takı modelleri örneklerini görebiliriz.

 

Bir önceki yazımız olan En Güzel Şahmeran Modelleri başlıklı makalemizde 2016 şahmeranlar, en güzel şahmeran modelleri ve en güzel şahmeranlar hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 3515 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak