Abiye Bolero Modelleri

Paylaş
 

Gecelerin özel kıyafeti deyince başı çeken abiyeler her daim gözde olmaktadır. Abiyeleri olduğundan daha şık hale getirmek ya da kusurları örtmek için abiye bolero modellerini kullanmak bire bir olacaktır. Abiye bolero modellerinde en çok tercih edilen modeller arasında yer alan dantelli bolero modelleri, son sezonda hızlı bir yükselişe geçmiş bulunmaktadır.
Çeşitli abiye modellerine uyum sağlayacak olan bolero modelleri özellikle straplez abiyeler ile daha çok kullanılmaktadır. Değişik modellerde oluşan straplez abiyeleri tamamlamak aynı renkten olan abiye bolero ile sağlanacaktır. Abiye bolero modelleri özellikle kollardaki fazlalıkları gizlemek için bire birdir. Abiyeyi olduğundan bir kat daha güzel göstermek için de abiye bolerolar çok tercih edilmektedir. Vizon rengi dantelli straplez model bir abiye elbise, üzerine vizon renk abartılı olmayan desenli bir abiye bolero ile çok şık görülecektir. Abiye bolero, abiye elbisenin en iyi tamamlayıcısı olacaktır. Bedeninin tamamını abiye ile örtmek fakat kıyafetini çeşitli şekillerde kullanmak isteyen bayanlar için abiye bolero seçenekleri çeşitli kombin yapılmasını sağlayacaktır. Abiye bolerolar bu şekilde çeşitli değişik abiyeleri tamamlayacak ve abiye elbisenin kollarının kapalı olması için uzun kollu modelde olmasına gerek kalmayacaktır.
Abiye bolero modelleri çeşitli kumaşlarla oluşturulabilmektedir. Abiye bolero modellerinde en çok siyah koltuk altları örtecek biçimde kolları kaplayan seçenektir. Bu model gerçekten abiye elbise modelini kapamadan kıyafetin modelini en iyi biçimde ortaya çıkaran modeldir. Abiye bolero modelleri abiyelerin en güzel tamamlayıcısı konumundadır.

 

Bir önceki yazımız olan 2015-2016 Sonbahar/Kış Bayan Moda Giyim Trendleri başlıklı makalemizde 2016 sonbahar kadın modası, 2016 sonbahar trendleri ve sonabahar kış modası 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 1118 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak