Bir İlişkide Ayrılık Belirtileri

Paylaş
 

Aşkla, umutlarla başlayan ilişkiniz, artık eskisi gibi sizi mutlu etmiyor mu? Evet ayrılık için sinyal veren ilişki tiplerini inceleyelim. Eğer ilişkinizdeki sorunları daha detaylı görmek istiyorsanız, öncelikle kafanızdaki soru işaretlerine bir cevap bulmalısınız. Aksi halde bu durum ilişkinizi oldukça yıpratır. İlişkinin kötü hale gelmesinde birçok etken yatar. Bu etkenleri şöyle sıralayabiliriz.

* Sürekli tartışmalar yapmak ve kırıcı bir şekilde davranmak.
* Partneriniz devamlı sizi eleştirip başkasıyla kıyaslıyorsa orda durup düşünün. Eğer ki bunu sürekli yapmaya başlamışsa orda sorun var demektir.
* İlişkinin ilk aylarında sizi her an arıyorsa ve size kendini hatırlatıyorsa bunun aksine artık aramayı daha az yapıyorsa partnerinizin sizden sıkıldığı anlamına gelir.
* Size olan aşkını, sevgisini eskisi gibi sık sık dile getirmemesi
* Birlikte olduğunuzda, kız arkadaşlarınızla rahat rahta tavırlar sergilemesi
* Sizinle her an buluşan adamın artık sizi buluşmaya davet etmemesi size olan ilgisinin azaldığı anlamına gelir.
* Sosyal arkadaşı gibi size davranması, artık sizi çekici bulmadığı ve onun için sıradanlaştığınız anlamına gelir.
* Size hakaret etmesi , kötü muamele yapması, kaba davranması aşkının bittiği anlamına gelir.
* Daha önceden sizi sorgulamayan partneriniz, artık sizi sorguluyor ve küçümsüyorsa bunun altında bir neden aramak gerekir.
Bu ve benzeri hareketler partnerinizin, sizden soğuduğu eskisi gibi önemsemediği anlamına gelir. Tabi, bunun dışında sorunları da var ise partnerinizi bu davranışlara itebilir. Siz de partnerinize destek olarak bunu atlatmasına yardım edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Kışlık Trend Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2016 gelinlik, 2016 gelinlik modelleri ve 2016 kış gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 2 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 644 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak