Boğazlı Kazak İçin Saç Modelleri

Paylaş
 

Kış gelmişken bayanların özellikle günlük hayatta ve okul hayatında sıklıkla kullandığı şık boğazlı kazaklar ile birlikte ne tür saç kullanmaları büyük bir soru oluşturmaktadır. Balıkçı yaka ya da boğazlı kazak olarak bilinen kıyafetler ile doğru saç kombini yapmak bayanlar için kimi zaman oldukça zor olabilir. Bu tür durumlarda en önemli nokta kazağın yaka boyudur. Genel olarak uzun boyunlu kişiler için çeneye kadar gelen boğazlı kazaklar önerilmekteyken, daha yuvarlak yüzlü ve kısa boyunlu kişiler için daha kısa boğazlı kazaklar kullanılmalıdır.

Uygun saç modelleri

Boyunuzu daha uzun göstermenize olanak tanıyan ve şıklığınızı tamamlayan saç modellerinden ilki tartışmasız olarak topuzlardır. Yüksekten yapılan topuzlar, balerin tipi topuzlar ya da tepeden yarım topuzlar boğazlı kazaklar ile kullanılması en doğru saç modelleridir. Boyunuzu olduğundan daha uzun gösterecek olan bu topuzlarda dağınıklık yerine düzenli bir görünüm yakalanması daha modern bir görünüm oluşturacaktır.

Yeni modayı da deneyebilirsiniz

Balıkçı yaka ya da bir diğer deyişle boğazlı kazak için saç modellerinden bir diğeri ve en yenisi saçların kazağın içine sokulduğu modellerdir. Özellikle uzun boylu ve düz saçlı bayanların kullanmaktan büyük zevk alacağı bu tarzda çok şık ve spor bir görünüme sahip olacaksınız. Her renkten tercih edebileceğiniz boğazlı kazaklarla kullanabileceğiniz saç stilleri hakkında ayrıntılı bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2016 Yeni Moda Tel Tokalı Saç Stilleri başlıklı makalemizde 2016 yeni moda tel tokalı saç stilleri, tel sokalı saç resimleri 2016 ve yeni moda tel tokalı saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 6796 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak