Burun Estetiği

Paylaş
 

Burun Estetiği Ameliyatı Nasıl Oluyor?

            Burun estetiği, günlük hayatımızda belki oldukça sık duyduğumuz ve karşımıza çıkan en detaylı çözümleri ortaya sunan estetiklerden birisi. En çok göze çarpan organımız olan burnumuz, yüz hatları ile orantısız olduğu takdir de kişinin mutsuz ve huzursuz olmasına neden olur. Bu sebeple herkes kusursuz bir buruna sahip olmak ister. Bu burun estetiği ameliyatı ile mümkün olmaktadır. Burun estetiği sayesinde burnunuzu küçültebilir veya büyültebilirsiniz.  Bunun yanı sıra burun deliklerinizde de küçültme veya büyülteme yapabilirsiniz.  Burun eti yüzünden yaşadığınız nefes alma zorluğu da burun ameliyatı sayesinde çözüme kavuşmaktadır. Yaş sınırı ise hem bayan hem de erkeklerde 18’dir. Fakat bir travma veya doğumsal problemler sonucu daha erken yaşta da yapılabilmektedir.

Burun Estetiği Fiyatları Nedir?

            Burun estetik fiyatları hastane ve doktora göre değişiklik göstermektedir. Burun estetik ameliyatlarını sigorta karşılamamaktadır. Bu ameliyat fiyatlarıyla ilgili kesin bir bilgi alabilmek için doktorunuzla görüşmeniz ve muayene olmanız gerekmektedir. Hal böyle iken en doğru çözümü, size yine doktorunuz verecektir. Sonrasında nasıl bir tedavi olacağınıza rahatlıkla karar verebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik arayışlarınız için daha fazla zaman kaybetmeyin ve en yakın doktora ulaşmaya başlayın.

burunestetigi (1) burunestetigi (2) burunestetigi (3) burunestetigi (4)

Bir önceki yazımız olan Kadınların En Çok Tercih Ettiği 3 Bakım Kremi başlıklı makalemizde 3 önemli krem, gençleştirici krem ve güzellik kremi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazı için henüz oy verilmedi. Yıldızlara tıklayarak oy kullanabilirsiniz.)
Loading...
Bu yazı 19837 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak