Dik Yakalı Gelinlik Modelleri

Paylaş
 

Yaka seçeneklerine göre yüzlerce gelinlik modeli bulabilmek mümkün olurken, moda tasarımcıları en yeni dik yakalı gelinlik modellerini bayanlara sunuyor. Elbette ki yaka seçenekleri oldukça fazla olurken, taş, inci ve dantel süslemeler de kendini gayet iyi gösteriyor.

Kum saati tasarım

Kesim şekli olarak kum saati bilinen bu model, dik yaka kesimi ile bir hayli şık bir tasarım. Yine deniz kızı kesimlerde de dik yaka modellere ulaşabilmek mümkün oluyor. Üst bedenlerini daha zayıf göstermek isteyen bayanların genel olarak balık kesim modellerden tercih ettiği bilinirken, üst bölgelerini biraz daha geniş gösterebilmek için dik yaka seçenekleri tercih edilebilir.

Dik ve omuz kabartmalı

Omuzları tül ve dantel kumaşlar ile kabartılmış bir model sizlerin tercihlerinden olabilir. Çiçek desenleri ile süslenmiş, omuzları kabarık bir tasarım, dik yaka gelinlik olarak da bulunabilirken, yakalarında kullanılan taş süslemeler ve dantel işlemeler şıklığın her zaman göstergesi olabilir.

Sade gelinlikler

Her zaman abartılı bir gelinlik modeli tarzınız yansıtmayabilir. Düğünlerinizde şık fakat göz yorucu bir parça tercih etmek istemiyorsanız, dantel detaylar daha hafif olarak kullanılarak dizayn edilenlerden tercih edebilirsiniz. Elbette ki sade tasarımlarda da dik yaka gelinlik tasarımları kendini gösterirken, göz yorucu olmasa da dikkat çekici bir tercih olacaktır. Böylelikle hem istediğiniz tasarıma kavuşmuş, hem de oldukça şık bir modele sahip olmuş olacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Dar Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde askılı yaka dar kesim gelinlikler, dar kesim gelinlik modelleri ve kıyık yaka dar kesim gelinlik modeli hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 2223 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

3 adet yorum var.

  1. Oldukça güzel bir çizim, güzel bir duruş ve estetik açısındanda bayanların gözdesi olacağına inanıyorum.

  2. Ceylan Kına dedi ki:

    Bu modellerde favorilerim 1,3,5,6,7,8

  3. Paykasa dedi ki:

    Bu modeller son birkaç senedir oldukça popüler hale geldi bende dik yakalı gelinlik tercih edeceğim sanırım.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak