En Güzel Dresuar Modelleri

Paylaş
 

Dresuarlar genelde dekoratif amaçlı kullanılan mobilyalarıdır. Bazı modelleri kapaklı olmakla birlikte birçok farklı modelli bulunmaktadır. Genelde evlerin girişinde bulunan üzerine başak türde aksesuarların konulduğu mobilya olan dresuar konulduğu alana kattığı derinlik nedeniyle tercih edilmektedir. Ev girişinde konulan dresuarla birlikte kullanılan bir ayna ile ve müthiş bir uyum şeklini alacaktır. Kişinin mobilya zevkine göre tasarlanan dresuarlar üretilmektedir. Ahşaptan yapılmış olan dresuar ayrıca doğa tarzı ev yapısı severlerin en çok tercih ettiği mobilyalarıdır.
Derinliği ve ya uzunluğu sizin isteğinize göre hazırlanan dresuarların sizler için birkaç örneğini sizlere sunalım. Metal ayaklı eskitme tarzı olan dresuarlar son zamanlarda renk itibariyle evinize çok ayrı bir hava katacaktır. Klasik eskitme dresuar modeli ise ayna ile birlikte kullanılması çok ayrı bir hava yarattığı gibi son zamanlarda en çok tercih edilen ikili haline gelmiştir.
Birçok modelle sahip olduğunu söylemiştik daha önceden, çekmeceli modeliyle de baya bilinen ve ayrıca kullanışlı olan dresuar model ile eşyaların saklanması için ideal bir stil oluşturacaktır.
Modoko dresuar tasarım ise kişinin zevkine göre özel olarak tasarlanan bir dresuar modelidir. Masko dresuar model ise camlı kapakları ile eşsiz bir uyumsa sahiptir. Ayrıca beyaz mobilyaların olduğu salonlara ayrı bir hava katmaktadır. Dekoratif dresaur model ise ayrı desenlere sahip olması onu diğer modellerden ayıran özelliği ile hoş bir görüntü sağlamaktadır.
Kırmızı rengin hakim olduğu tek çekmeceli dresuar model ise kırmızı rengi sevenler için mutfakta kullanışlı bir model olacaktır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 2 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 1329 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Mihirban dedi ki:

    Gerçekten çok güzel dresuar modelleri var, bunların fiyatlarını nereden bulabiliriz. Veya bu dresuarları nereden yaptırabiliriz.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak