Kül Rengi Saç Tasarımı

Paylaş
 

Kül Rengi Saç Tasarımı

       Her sene hatta her sezon yinelenen kadın modası hakkında yapılan onlarca farklı stil ve hizmet var. Bunlar arasında, bir de saç tasarımı modelleri ön plana çıkmaya başladı. Bu tasarımlara baktığımız zaman, kül rengi saç modeli gibi pek çok model yer alıyor ve bu yazımızda da bu konuda bir çalışma yapacağız. Öncelikle oryalle saç tonunuzu açmalısınız. Yoksa renk tutturma konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hatta rengin hiç tutmamasına neden olabilirsiniz. Saçlarınızın rengi açık ise, taban ve dip kısımları için 7,1 küllü kumral saç rengini kullanabilirsiniz. Bu sayede bir nebze de olsun bir çalışma başlatmış olacaksınız. Bu konuda moda olan tasarımlara baktığımız zaman, kül rengi saç tasarımı ya da kül rengi saç boyası gibi kavramlar ön plana çıkacaktır. Siz de bu çalışmalar için daha aktif, alternatif yeniliklere ulaşacaksınız.

İş yerinizde, evinizde ya da günlük yaşantınızda büyük bir renk değişimi yaratacak olan saç tasarımı hizmetleri için, birkaç tıklama ile bu bahsettiğimiz boyalara ulaşabilirsiniz. Markaların bu konuda yaptığı pek çok reklam olmasına karşın, en çok ilgi çeken ürün L’oreal tarafından üretilen 10,3 küllü saç modelleri oluyor. Tabi bunun yanında aynı numaranın Garnier markası da oldukça tercih edilen markalardan birisi. Sektörde bu konuda üretilen boyaların zaten markası belli. Ama önemli olan, bunları uygulamak için dikkatli bir çalışmanın yapılması yönünde. Kişisel hizmetler, fırsatlar ve estetik çalışmalar için bir hikaye yaratan saç modelleriniz, size göre en güzel mutluluğu yaratacak.

Kulrengi kulrengi2

Bir önceki yazımız olan Boğazlı Kazak İçin Saç Modelleri başlıklı makalemizde boğazlı kazak giyenler için saç modelleri ve boğazlı kazak için saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 11976 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak