Moda Ve Rahatlık

moda ve rahatlık
Paylaş
 

İlk başta zıt iki kutup gibi görünse de şık ve rahat olabileceğiniz seçenekler hele ki içinde bulunduğumuz akımlarda artık daha basit yeni trendler şıklaştırılmış topuklu spor ayakkabılar bol ve salaş bluz ve kazaklar dağınık saç modelleri ve tabi ki tayt trendleri rahatlığa şıklıktan açılan bir kapı gibi oldu.

moda ve rahatlık 1

 

Topuklar ve dar elbiselerin o fenomen duruşunu veremese de bol ve salaş şeylerle de vamp olunabileceğini görebiliyoruz. Şık ve rahat olmak elbette abartmakta değildir şık bir kazak altına tayt ve güzel bir atkı işinizi görecektir. Aksesuar bir bayanın ziynetidir demişler mutlaka abartmadan doğru aksesuar seçimleri ile şıklığınıza farklı bir boyut kazandırabilirsiniz takı takacam diye her tarafı bilezik kolye doldurmanın alemi de yok seçeceğiniz şık bir küpe veya bir kolye ışığınızı yansıtmaya yetecektir. Rahatlık sadelikle bütünleşen bir kavram özellikle moda konusunda kıyafet rahat olduğu zaman aynı zamanda sade şıklığı elde etmeniz gerekmektedir  aksi halde her bulduğumuzu giyersek sadece bir kıyafet karmaşası yaşamış oluruz.

moda ve rahatlık 2

 

Sade ve şık olduğumuz zaman gözler üzerimizde olacaktır hemde hayranlıkla bakan gözler, üzerimizde olacaktır, hemde hayranlıkla bakan gözler, fakat karmaşık kıyafetlerde bize bakışlar değişecek ve üzerimizdeki karmaşayı çözmeye yönelik bakışlar olacaktır. Rahatlık salaşlık her şeyi salmak onu da giymeliyim bunu da giymeliyim demek değildir asla unutmayalım. Bir sonraki yazımızda sizlere daha ayrıntılı bilgilerle bunları paylaşacağım.

moda ve rahatlık 3

Bir önceki yazımız olan 2015-2016 Sonbahar/Kış Bayan Moda Giyim Trendleri başlıklı makalemizde 2016 sonbahar kadın modası, 2016 sonbahar trendleri ve sonabahar kış modası 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 2 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 4,50)
Loading...
Bu yazı 789 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak