Şifon Abiye Modelleri

Paylaş
 

Kadınların her zaman güzel ve bakımlı olmaya özen göstermesi herkes tarafından bilinmektedir. Bunun yanı sıra gün içerisinde bile giyimine bakımına özen gösteren kadınlar, özellikle özel günlerde, balolarda, kokteyllerde çok daha fazla özen göstermektedirler. Bu gibi günlerde daha dikkat çekici olmak ve beğenilmek için genelde şifon abiye modellerini tercih eden kadınlar bu abiye modelleri içerisinden de sıklıkla uzun yırtmaçlı veya kısa abiyeleri beğenmektedirler.

Kısa abiye modelleri

Kadınların bacaklarının güzelliğini ve çekiciğini rahatlıkla ön plana çıkarabileceği kısa abiye modellerinde özellikle şifon kullanıldığında çok daha zarif bir görünüm oluşmaktadır. Dökümlü bir şekilde vücudunuza inen şifon abiyelerde kendinizi kuş gibi hafif hissedecek ve aynı zamanda şık hissedeceksiniz. Boyunca bağlı, ip askılı, kalın askılı veya straplez gibi birçok farklı seçeneği olan kısa abiyelerde en sık tercih edilen ise genellikle kalın askılı ve kare yakalı abiyeler olmaktadır.

Uzun yırtmaçlı abiyeler

Kadınların hem boyunu daha uzun gösteren hem de muhteşem bir dekolte olan uzun yırtmaçlı abiyeler, şifon abiye modelleri arasında en şık ve en çekici gösteren abiyelerdir. Şifonun vermiş olduğu zarafet ile yırtmacın vermiş olduğu cesur kadın imajıyla gideceğiniz mekanlarda dikkatleri üzerinize çekmek hiç de zor olmayacaktır. Uzun yırtmaçlı abiyelerde genel olarak tercih edilen kol ise uzun kollardır. Bilekten sıkan ve kollarda bol inen bu abiyeler de bir hayli şık görünebileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Koton Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 koton abiye modelleri, kısa koton abiye modelleri ve kolsuz koton abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 4196 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak