Uzak Mesafeli İlişkiler Yürür Mü?

Paylaş
 

Günümüzde birçok ilişki vardır. Bunların bazıları uzak mesafeli ilişkiler bazıları yakın mesafeli ilişkiler bazıları ise hiç birbirini görmemiş ilişkilerdir. Bugün yazımızda uzak mesafeli ilişkiler yürür mü onu tartışacağız. İnsanlar eğitim, iş gibi birçok nedenlerden dolayı ayrı şehirlere ayrı ülkelere gitmek durumunda kalıyorlar. Bana sorulursa uzak mesafeli ilişki yürür mü diye benim cevabım uzak mesafeli ilişki kişilerin sevgilerine-aşklarına göre yürür olacaktır. Bu tür ilişkilerin yürüyüp yürüyemeyeceği birçok etkene bağlıdır. Aşk ve sevgiye göre ilişkilerin ilerlemesi değişiklik gösterir çünkü kişi ne kadar aşıksa ne kadar seviyorsa o ilişki o kadar yürür, kişiler birbirinden ayrılamazlar. Şöyle de diyebiliriz uzak mesafe ilişkiye heyecan, özlem katar. Aşkı daha çok büyütür. Her buluşmada ilk günkü gibi heyecanlı olursunuz. Her zaman birbirinizi göremediğinizden dolayı buluşmalarda daha verimli vakit geçirirsiniz. Kavuşmak uzun mesafeli ilişkilerde çok güzel bir duygudur. Uzun mesafeli ilişkide birbirinize güvenmeyi öğrenirsiniz. Her gün görüşemediğinizden, ondan bir haber gelecek diye elinizden telefonu bırakamazsınız. Onunla ilgili daha çok hayal kurarsınız. Dışarı çıktığınızda çevrenizde mutlu çiftleri gördükçe kıskanırsınız ama siz sevgilinizle buluştuğunuzda o çiftlerden daha mutlu olduğunuzu bilirsiniz. Eğer ki çok aşıksanız ve seviyorsanız bu durumları yaşarsınız. Sevmiyorsanız ilişkiden biri uzağa gittiğinde mutlaka ayrılırsınız. Bu da aşk olmaz işte. Sevgiliniz veya siz uzak bir yere gidecekseniz korkmayın, sevginizden şüphe etmiyorsanız korkmayın. Unutmayın ki sevginiz her şeyi atlatır.

Bir önceki yazımız olan Erkekler Kadınlarda Neleri Anlamaz? başlıklı makalemizde Erkekler Kadınlarda Neleri Anlamaz? hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 1692 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

2 adet yorum var.

  1. Bence uzun mesafelerdede ilişki yürütülebilir. Sadece sevmek yetmeyebilir ama

  2. Hakan Kaya dedi ki:

    İlişkileri yürütmek aslında doğru kişi ile doğru zamanda ve frekansta buluşabilmekle çok alakalı bence. İster yakın olsun ister uzak mesafeli ilişkiler olsun ortak payda sevgi ise kesinlikle yürür.
    Sık sık görüşme şansınız olmadığı için uzak mesafeli ilişkide görüştüğünüz anların değeri çok büyüktür. Örneğin İngiltere, Londra şehrinde yaşayan bir kız arkadaşınız var, dil kursu veya master için orada bir kaç yıl bulunması gereken bir erkek arkadaşınız, whatsapp, skype vb. mecralardan yaptığınız Konuşmalarınız daha çok hayaller üzerine olacaktır. Günlük gelip geçici muhabbetleri aşıp, bir birinize bağlılığınızı tam sunabildiğiniz zaman belki de uzak mesafeli ilişki daha da keyifli olacaktır.

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak