Yaz Trendi Etnik Tarz

Paylaş
 

Bu yaz ne giyeceğinizi düşünüp duruyor musunuz? Heyecanla beklediğimiz rengarenk kıpır kıpır kıyafetler sıcacık yaz havası güneş kum hasret kaldığımız incecik kıyafetler. Bu yaz hem bohem hem rahat hemde uçuş uçuş olmak istiyorsanız etnik tarzı denemenizi öneririm hem hafif hem tarz hemde bohem cool görünüm için rengarenk hafif ve soft kıyafetler tam size göre.

 

etnik9

Yukarıda gördüğünüz üç kombini değerlendirecek olursak bahardan itibaren bu etnik tarzları sokaklarda göreceğimizi anlayabiliriz farklı çanta ve aksesuarlarla bu havalı tarza daha fazla hava katabilirsiniz. Rengarenk şapka çanta bileklikler kolyeler şıkır şıkır hal hal ve şahmeranlar etnik tarzınızın tamamlayıcı öğeleri dikkatleri üzerinize çekecek bu aksesuarları doğru kullandığınızda ve uyumu yakaladığınızda etnik tarza adabte olur ve her zamankinden daha şık ve rahat hissedebilirsiniz.

 

etnik5

 

 

etnik1

etnik3

Etnik kıyafet ve aksesuar bulmak zor olmasa gerek hepsi birbirinden farklı olduğu içinde pişti olma şansınız yok o yüzden bu keyifli kıyafetleri giymekten hoşlanabilirsiniz bile. Hafta sonları etnik mekanlarda katılacağınız kahvaltılar  tatil yörelerinde giyebileceğiniz uçuş uçuş şifon kıyafetler rengarenk ayakkabılar mekanlarda şimdiden gözde olacağınızı kestirebiliyoruz bu aralar etnik dekor ve konseptli kafelerin çokluğu da buralara giderken zevkle bu kıyafetleri giyeceğimiz mekanlar arasına girebilir.

 

etnik4

etnik6

etnik11

 

 

etnik15

 

 

Çoğunuz ben bunları giyemem diye düşünse de sonuçta rahat ve rengarenk görünümleriyle gözümüzü şimdiden boyamışa benziyorlar.Ruhsal açıdan da insana renklerin iyi geldiğini göz önünde bulundurursak bu kıyafetler kendimi her açıdan iyi hissetmemizi sağlayacak gibi duruyor.Kıyafet ve aksesuarların insan psikolojisi üstündeki etkisi yadırganacak gibi değil karamsar insanların hep koyu tercih etmeleri genellikle bu sebeptendir.Renkli insanları neşeli kadın ve beyleri resmi kıyafetler içinde bile renkli bir şeyler kattıklarına şahit olabiliriz etnik giyinen ve bunu tarz olarak benimseyen çoğu insanın ruh halinde de dinginlik rahatlık ve renkli bir dünya ya sahip olduklarını görebiliriz.

Bir kaç etnik kıyafet tavsiyemle beraber bu kez alışılanın dışında abartabilirsiniz diyeceğimi belirtmek istiyorum çünkü etnik tarz her türlü renk ve aksesuarı kaldırabilecek bir tarzdır etnik ve özgür olun.

 

 

Bir önceki yazımız olan Abiye Elbise Modelleri 2016 başlıklı makalemizde abiye elbise, abiye elbise modelleri ve abiye elbise modelleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya 1 kez oy verildi. Puan ortalaması: 5 üzerinden, 5,00)
Loading...
Bu yazı 1883 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak