Paylaş
 

Çanta modelleri her sezon yenilenirken bu sezon yine pek fazla marka yepyeni modellerini satışa sundu. Kadınların en vazgeçilmez aksesuarı ve ayrılmaz parçası olan çanta modelleri günlük yaşam için ayrı olarak tasarlanırken iş hayatı ve gece kıyafetleri için ise ayrı ayrı tasarlanıyor.

Günlük çanta modelleri arasında bayanlar en fazla büyük çanta modellerini tercih ediyorlar. Büyük çanta modelleri içlerine daha fazla eşya alma olanağı sağlarken bu tip çanta satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta gözlerinin bulunması. Çünkü gözü olmayan büyük çantalar kullanış açısından büyük bir hüsranla sonuçlanabiliyor. sorun cep telefonu için ayrı gözü bulunmayan bir büyük çanta içerisinde çalan cep telefonunuzu bulmak için en az 10 dakika savaş vermeniz gerekebiliyor. Bunun için büyük çanta satın alırken mutlaka cep telefonu ve cüzdanınız için ayrı gözü bulunmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Gece çantası için ise seçenekler fazla fazla. Bu nedenle seçerken sizi zorlayabilecek tek mevzu karar vermek oluyor. Bu yıl gece çantaları için favori rengin parlak gümüş olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle de sarı, mavi ve yeşil gibi farklı renk gece kıyafetleri için parlak gümüş ayakkabı ve gümüş çanta başarılı bir renk kombini elde etmeyi sağlıyor. Çünkü bu renk gece kıyafetlerinin altına aynı renk ayakkabı ve ahenk için aynı renk çanta bulmak hem zorlaşıyor hem de bazı renklerde birebir aynı rengi tercih etmek modeli boğabiliyor.

Bir önceki yazımız olan 2020 Moda Trendleri Nelerdir başlıklı makalemizde 2020 İlkbahar, Yaz moda trendleri2020 ve Yaz Modası renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu yazı 454 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak